Paketleme Makinesi
             

Yumi Packaging Technology yaklaşık 20 yıldır gıda ambalaj sektöründe var olan bir firmadır.  Türkiye genelinde 1000’e yakın ürettiği makine sayısı ile bugüne kadar yaptığı taneli dolum,  vidalı dolum  , bütün toz ve taneli ürünler için ambalaj makinaları yapan bir firmadır.

7/24 Servis ile müşterinin hizmetinde görev yapan teknik ekibi ile 20 yıldır var olan bir firmadır. Hedefimiz müşterilerimize en iyi hizmeti gerek makinalarımızla, gerek teknik servisimizle , gerekse yedek parça ile en hızlı desteği sunmayı planlayan bir firma yumi packaging technology.

Yumi Packaging Technology kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri odaklı düşünüp en iyi hizmeti sunmuştur. Bundan sonraki planımız piyasada bulunun makinalarımız ve bulunacak makinalarımız ile en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Paketleme makinalarımızı Gaziantep’te  bulunan  fabrikamızda en üst düzey teknolojik makinelerimiz ile üretmekteyiz.  Paketleme makinalarımızın içerisinde özel olarak multi-10 , multi-14, multi-20 teraziler, hacimsel volümetrik yarım kilodan beş kiloya kadar , linear (4 terazili makinalar) üretmekteyiz. Ayrıca müşterimizin isteği üzerine her türlü özel paketleme makinesi üretimini yapmaktayız.

Siz Söyleyin Biz Paketleyelim…